Beyaz Eşya Merkezi - Yetkili Liebherr Satış Bayi:
0216 324 12 21 - 0216 324 48 48


Sepetinizde Şuanda ( 15 ) Ürün Bulunmaktadır.

Sepetinize gitmek İçin Tıklayın.


LIEBHERR ÜRÜNLERİNİ SATIN ALMAK İÇİN 10 HAKLI SEBEP

  

1- Tecrübeli Saygınlık

 Soğutucu ve dondurucu cihaz uzmanı olarak Liebherr 60 yıldır düzenli yeni ve gerçekçi ürün çözümlerini geliştirip gerçekleştirmektedir. Müşterilerimizin bize güveni ise her gün bize yeni motivasyon sağlamaktadır. Elektrikli cihazlar gurubunda bu kadar çok tüketici yeni bir alımda markasına sadık kalarak tekrar Liebherr seçmesini hiç bir üretici sağlayamadı.


2-En Üst Seviyede Ürün Kalitesi


Ürünlerimizin güvenirliğini garanti edebilmek için üretimde üstün nitelikli malzeme ve ekipmanlar kullanmaktayız.
Her bir cihaz henüz üretim aşamasında birçok kez kalite ve fonksiyon kontrollerinden geçirilmektedir. Cihazların sürekli geliştirilmesi, bütün komponentlerinin uyumlarının sağlanması ve en ince detaydaki işçilik kalitesi günümüzde atasözü haline gelmiş Liebherr-Kalitesini ve buna bağlı olarak her gün ispatlanan uzun yıllık ömrünün garantisidir.


3-Klasik Dizayn

Değerli malzemelerin klasik formlarla birleşmesi sonucu Liebherr soğutucu ve dondurucu cihazlar en üst dizayn isteklerini sağlamaktadır. Değerli paslanmaz çeliğin hassas elektronik kumanda ile birleşerek zarif GlassLine donanımı altında yıllarca zerafetini koruyacaktır.


4-Çevre Dostu

 ActiveGreen Liebherr şirketinde soğutucu ve dondurucu cihazlarının daha konseptinde başlamaktadır. Liebherr çok değerli komponentleri uzun ve emniyetli fonksiyon ve en iyi enerji verimlilik için cihazlarında kullanmaktadır.Üretim esnasında meydana gelen sıcaklık ısıtma enerjisi olarak kullanılmaktadır. 10 yılı aşkın süredir ozon tabakasına zarar vermeyen çevre dostu soğutucu akışkan kullanılmaktadır. 
5-Süper Tasarruflu

 En modern elektronik ile birleşmiş çok verimli soğutma sistemleri değerli ve süper tasarruflu tüm Liebherr-Ürün guruplarında en iyi enerji verimlilik sınıfları A+, A++ ve A+++ sağlamaktadır. 

    
6-BioFresh – İspatlanmıs Sağlık

 BioFresh süper uzun tazelik için en doğru iklimi sağlamaktadır. 0°C derecenin biraz üstünde ve en doğru hava eminde meyve ve sebze, et, balık ve süt ürünleri vitaminlerini, leziz tatlarını ve iştah açıcı görünümlerini diğer soğutuculara göre üç kat daha uzun korumaktadır.

7-NoFrost – Kaliteli Profesyonel Soğuk

 Çözdürme yok: Uzun süreli tazelik için Liebherr NoFrost cihazları profesyonel kalitede soğutma gücü sunmaktadır. Dondurulacak malzeme soğutulmuş devirdaim hava ile dondurulmaktadır ve havadaki nem dışarı iletilmektedir. Bu sayede dondurucunun içi buzsuz kalır ve gıdalar karlanmaz.

  

8-Değerli Şaraplar İçin Mükemmel İklim

Şarap iklimlendirme dolapları şarapların sakin bir şekilde gelişmesi ve en mükemmel tada ulaşması için en iyi ortamı sağlamaktadır. Şarap saklama dolapları en doğru içme ısısını sağlamaktadır. Ve bu iki özelliğin avantajlarını bir bünyede sunan Vinidor-Cihazları.

 


9

-Ödüllendirme


                                                                 

Öne çıkan ürün ve dizayn kalitesi bize sürekli bağımsız kuruluşlar tarafından tastik edilmektedir. Bu doğrultuda Liebherr "Plus X Award" 
kapsamında "En yenilikçi Marka" seçildi. Ankastre kombinasyonlarında "Daha İyi Yaşa" yarışmasında birincilik ödülü almıştır. ve "Stiftung Warentest" testinde ürünümüz test birincisi ilan edilmiştir. Ayrıca Liebherr 2008,2009 ve 2010 yıllarında farklı dallarda RedDot design awards ödüllerinede hak kazanmıştır.     

15131716

 

10-En Geniş Ürün Çeşidi

Serbest duran soğutucu ve dondurucu olsun, tezgah altı veya ankastre olsun, soğutma, dondurma veya her ikisinin kombinasyonu olsun - Liebherr 300 üzerindeki modeli ile her müşteri isteğine uygun en mükemmel tazelik çözümünü sunmaktadır.Bazı Teknik Özellikler 

-Değişken kapı yönü : Kapı yönünün değiştirilebilir olması nedeniyle cihaz kurulacağı her yere uyum sağlayarak her zaman rahat kullanılır. 
- SmartSteel : Bir çok cihazımızın kapıları SmartSteel yüzey kaplaması ile donatılmıştır. SmartSteel parmak izlerini önemli ölçüde azaltır ve yüzeyin gördüğü bu değerli işlemden dolayı çok kolay temizlenebilir ve ayrıcada çiziklere karşı daha dayanıklıdır. 
-PremiumPlus-Elektronik : PremiumPlus elektroniklerinde kapıda bulunan elektronik LCD ekran yenilikçi dizaynı, kolay kullanımı ve dokunmatik tuşları ile daha çok konfor sağlamaktadır. 
-Comfort-Elektronik : Comfort-Elektronik ayarlanan ısının tam derecesinde tutulmasını sağlamaktadır. MagicEye göstergesinde soğutucu bölümünün ısısı LED lamlalarla gösterilmektedir. 
-SwingLine Dizayn : Soğutucu ve dondurucu cihazlarımızın bir çoğu kırılmış köşeleri ile güzel bir görünüm sağlamaktadır. Klasik zarif dizayn kapıdaki kabartılmış Liebherr yazısı ile tamamlanmaktadır. 
-SoftSystem : Eşsiz SoftSystem kapama yavaşlatıcısı ankastre ve solo cihazlarda büyük konfor sağlamaktadır. Kapıya entegre edilmiş SoftSystem kapının kapanmasında hızı yavaşlatmakta ve kapı içi raflarının tam dolu olduğunda bile kapının yavaşça kapanmasını sağlamaktadır. 

Soğutma Sistemiyle İlgili Özellikler 

-BioFresh : Gıdalar ne kadar taze olursa, sağlıklı bir beslenme için o kadar değerlidir.Biofresh çekmeceleri süper uzun süreli tazelik için mükemmel bir iklim garanti etmektedir. 
-DrySafe / HydroSafe hava nemi ayarı : Hava nemi ayar kapakları BioFresh gözlerin birbirinden bağımzıs hava nemlerinin ayarlanmasını sağlamaktadır. 
-İç bölümde GlassLine : İç bölümün üstün nitelikli görünümünü GlassLine donanımı tamamlamaktadır. Zarif GlassLine raflar kırılmaz, çizilmez ve kolay temizlenir. Değerli paslanmaz çelik çıtalar ahenkli görünümü tamamlar. 
-Şişe askısı : İçeceklerin saklanmasında şişe askısı pratik ve görünümü güzel bir imkan sağlamaktadır. Burada 5 şişe yer kaplamadan saklanabilir. 
-Transparan sebze çekmeceleri : Transparan sebze çekmeceleri meyve ve sebzelerin düzenli yerleştirilmesi için geniş yer sunmaktadır. 
-PowerCooling sistemi : Güçlü PoweCooling sistemi taze konulmuş gıdaların çabuk soğutulmasını ve tüm iç bölümde eşit bir soğukluk dağılımını sağlamaktadır. 

Dondurma Sistemiyle İlgili Özellikler 

-NoFrost : Güvenilir uzun süreli tazelik için Liebherr NoFrost cihazları profesyonel kalitede soğutma gücü sunmaktadır.Dondurulacak malzeme soğutulmuş devirdaim eden hava ile soğutulur ve havanın nemi dışarı atılır. Bu sayede dondurucu bölümü hep buzsuz kalır ve gıdaların üzerinde kar oluşmaz. NoFrost konforu ile artık çözdürmeye gerek yoktur. 
-SmartFrost : SmartFrost ile iç bölümün buzlanması ve gıdların karlanması aşırı azaltılır. Böylece çözdürme çok seyrek gerekir. İç duvarlar düzdür ve bu sayede kolay temizlenir. Köpük içine alınmış vaporatör yüksek bir enerji verimliliği ve eşit bir soğutma sağlar.
 

Willi Liebherr Fransa'nın ...

Liebherr Firması Hakkında ...

Liebher Tanıtım Videoları ...

Liebherr Türkiyede Satışl ...

Liebherr İş Makinesi Şov ...


 
HAKKIMIZDA
 
ÖDEME BİLDİRİMİ
 
SİPARİŞ TAKİP
 
SIKÇA SORULAN SORULAR
 
İLETİŞİM

TANITIM VİDEOLARI